KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Venkovní bazén Sportovního a rekreačního areálu Pražačka.
Milovníci vodních radovánek si na Pražačce přijdou na své celý rok. Vyvýšená terasa nabízí krásný výhled na Prahu
Venkovní bazén Sportovního a rekreačního areálu Pražačka. 
Autor / zdroj foto: Sportovní a rekreační areál Pražačka

Sportovní a rekreační areál Pražačka / Praha 3

Krytý bazén, sauna, kojenecký bazén, plavecká škola, ale i venkovní bazén rozdělený na tři části. To všechno najdete ve Sportovním a rekreačním areálu Pražačka. Milovníci vodních radovánek si tady přijdou na své po celý rok.

Plavecké aktivity pod jednou střechou
Rádi si zaplavete, i když venku není tropické počasí? Jste příznivcem saunování nebo máte děti, které chcete dát na plavání od útlého věku? Pak navštivte krytý bazén areálu Pražačka, kde se zabaví všechny věkové skupiny. Nabízí tady možnost plavání v příjemně teplé vodě vhodné jak pro děti, tak pro seniory.  Můžete využít výuky v plaveckých kurzech pro jednotlivce od předkošlního věku, ale také pro kojence, nebo se přijít otužit do sauny. V areálu krytého bazénu najdete plně vybavené zázemí včetně převlékáren a sprch s toaletami. Pro kojenecký bazén disponují samostatným zázemím včetně vlastní sauničky. 

Koupání s kouskem přírody
Venkovní koupání nedaleko centra města s kouskem přírody, sportovní i relaxační částí - to je koupaliště Pražačka na Praze 3. Celková velikost bazénu je 26 metrů v délce a 14,5 metru do šířky. V letních měsících je koupaliště na Pražačce ideální volbou pro nenáročné plavce a milovníky sluníčka, přitom bez nutnosti zdlouhavého přejezdu za přírodou. Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci. Bazén je rozdělený do tři zón, aby vyhověl požadavkům úplně každého.

Tři funkční zóny a co se v nich nachází:
- plavecká - místo výhradně určeno plavcům, ve čtyřech drahách dlouhých 16,7 metru mohou kondiční plavci cvičit svá tempa od ranních 6:00 do 8:00 a poté po celý den od 10:00 do 21:30, víkendy od 10.00 do 20.00.

- relaxační - vířivky a oddychová zóna je tu pro všechny, kteří se chtějí přijít zchladit a relaxovat, relaxovat můžete také na vyvýšené terase s pohledem na Prahu

- rodinné s atrakcemi pro děti - část, ve které se děti mohou vyzkoušet svou mrštnost na prolézačkách a přitom budou v bezpečí padat do vody jako do peřiny

Koupaliště se nachází v areálu obklopeném stromy, kde vás nebude nic rušit. Prostorná travnatá plocha vedle bazénu je jako stvořená pro odpočinek, stejně jako vyvýšená terasa s výhledem na Prahu a s občerstvením.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Sportovního a rekreačního areálu Pražačka.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.