AKTUÁLNĚ / Krimi

Našel, ale nevrátil
Pražští policisté pátrají po totožnosti muže, který vzal ze sedadla metra jedoucího ze stanice Nové Butovice do Zličína zapomenutý červený batoh a dosud ho nevrátil. 
Autor / zdroj foto: Policie ČR

Praha

Batoh zapomenutý v soupravě metra nalezl a zatím nevrátil právoplatné majitelce neznámý muž. Teď po jeho totožnosti pátrají pražští policisté. Poznáte ho na fotografii?

Pražští policisté pátrají po totožnosti muže, který vzal ze sedadla metra jedoucího ze stanice Nové Butovice do Zličína zapomenutý červený batoh a dosud ho nevrátil, ani neučinil potřebné oznámení o jeho nálezu. Batoh na sedadle zapomněla nešťastná majitelka ve stanici Nové Butovice, kde vystoupila, a díky nenechavci přišla nejen o mobilní telefon Samsung, peněženku s hotovostí a kreditkami, ale i o naslouchátko a průkaz seniora. Vše v celkové hodnotě přesahující dvaadvacet tisíc korun. Podezřelý následně vystoupil ve stanici Hůrka.

Případ je prověřován pro trestné činy zatajení nálezu a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, ze kterých je muž na fotografiích podezřelý. Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158. Za zmiňované skutky mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dva roky odnětí svobody.

Případ se stal nedlouho po poledni v pondělí 27. prosince 2021.

Autor / zdroj: Jan Rybanský

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.