15.5.2017

Teplice doma těsně porazily Bohemians

TEPLICE / PRAHA

Bojovný výkon v utkání s pražskými Bohemians přinesl Teplicím tři body. Proti soupeři, který usiluje ze všech sil o záchranu nejvyšší soutěže, Skláři neměli lehkou úlohu, díky brance Jeřábka z 41. minuty se ale mohli zaslouženě radovat z vítězství.

Zápas začali aktivněji Klokani, poté ale opratě do svých rukou převzali žlutomodří a brankář Bohemky Fryšták musel být ve střehu. Čtyři minuty před koncem první půle rozehrál rohový kop Krob a Jeřábek výbornou hlavičkou rozvlinil síť – 1:0. Už před tím nebyl uznán pro ofsajd gól Filla, Jeřábkovu trefu ale pravidla už nemohly zpochybnit.

Jestliže v prvním poločase byli Tepličtí lepší, druhá půle již byla vyrovnanější. Hosté z Prahy se snažili o zteč Graigarovy svatyně, více méně se ale do šancí nedostávali. Naopak na druhé straně mohli zvýšit Krob nebo Vaněček, skóre se už ale neměnilo.

Žlutomodří získali tři body, ztratili ale pro závěr ligy Kroba, který si už kvůli osmi žlutým kartám nezhraje, a také Vondráška s Kučerou, jež do utkání v Jablonci také nepustí karty.

FK Teplice - Bohemians Praha 1905 1:0 (1:0)

Branka: 41. Jeřábek
Rozhodčí: Machálek – Arnošt, Hájek
ŽK: Ljevakovič, Vošahlík, Vondrášek, Kučera, Krob - Dostál
Diváci: 4 585

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Kučera, Ljevakovič (C) (89. Soungole) – Hyčka (77. Vachoušek), Fillo, Vošahlík – Červenka (63. Vaněček)

Bohemians Praha 1905: Fryšták – Dostál, P. Buchta (86. Hubínek), Švec, Havel – Bartek, Jirásek, M. Hašek, Jindřišek (C) (71. Berger), Mašek (54. Kuchta) – Kabajev

Autor / zdroj: fkteplice.cz

Pálffy Palác restaurant - pro romantickou i obchodní večeři

Když se zážitková gastronomie společně s excelentními službami potkávají v historickém prostředí barokního paláce...
Hledáte restauraci, která bude odrážet Váš neotřelý životní styl? Pak jste právě Vy v Pálffy Paláci očekáváni. Obědové menu již od 390 Kč. www.palffy.cz

TIMING Praha - Konkurenceschopnost a radost z práce mohou být v souladu

S naší pomocí se naučíte | efektivněji pracovat s riziky a lépe vést lidi i týmy | plánovat a optimalizovat ve variantách | zdravěji komunikovat, sugestivněji prezentovat a lépe psát | na vyšší úrovni využívat svou angličtinu | lépe si rozumět se svými diáři | zpřehledňovat interní směrnice | kreativněji tvořit a cílit reklamu. www.timing.cz